fbpx

Karolina Czarnecka: Freak show

miejsce: Teatr Muzyczny Capitol, Duża Scena, ul. Piłsudskiego 67
data: 20 marca (środa) 2024, godz. 19:00
czas: 1 godz. 15 min.
bilety: 80, 70 zł
wulgaryzmy
dym

Wystąpią: Karolina Czarnecka z zespołem oraz gość i gościnie –  Małgorzata Ostrowska, O.S.T.R., Wrona

Koncert realizowany przez Fundację Się Tworzy 
Producentka: Ewelina Krawczyk

Produkcja PPA: Karolina Gonera

Współczesna wiedźma i czuła feministka. Artystka muzyczna, raperka, performerka i aktorka. Stworzyła trzy albumy muzyczne, platformę dla nastolatek CÓRY i szereg zaangażowanych akcji koncertowych. Współtworzyła – a nazwy tych inicjatyw mówią same za siebie – grupę teatralno-kabaretową Pożar w Burdelu, feministyczny zespół punkowy Żelazne Waginy i grasujący po Warszawie kobiecy Gang Śródmieście. Ma za sobą role filmowe, serialowe i dubbingowe.
Polska usłyszała ją w 2014 roku, gdy na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej zaśpiewała piosenkę „Hera koka hasz LSD”. Dzięki pięknej i groźnej cesze Internetu, w którym nic nie ginie, utwór stał się wirtualnym przebojem TVP w czasach, w których w realu nie byłoby to możliwe, a pytanie „o co chodzi z hera koka hasz?” od lat nie przestaje nurtować internautów. W związku z tym, w 2023 roku Karolina rozpoczęła kolejny projekt: „Seans cybernetyczny”, pytając: to web or not to web?
Seans trwa. Za fanami / użytkownikami Sieci już dwie części / sezony („Wyspa Spam”, „Dno”). Część trzecia i ostatnia to „Matka”. Na scenie pojawią się Dziwa: Chora Artystka, Najstarszy Muzyk Świata, Kobieta-Nerd, Hetero, Który Płacze oraz ona – bohaterka opowieści, Dziwo.

@karolina_czarnecka_, @ostrowska.official, @adam.ostr.ostrowski, @wronaofficial, @ossomusics, @marcin_zabielowicz, @nelagzowska, #freakshow #seanscybernetyczny #towebornottoweb

fot. Maria Biel

Font Resize
Ustawienia kolorów