fbpx

Ogłaszamy Konkurs Off 44. PPA

Ogłaszamy nabór scenariuszy do Konkursu Off Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Na zwycięzców czekają statuetki Tukanów i 10 tysięcy złotych nagrody.

44. Przegląd Piosenki Aktorskiej odbędzie się w dniach 15-24 marca 2024.

 

O co chodzi w Konkursie Off?

Konkurs Off na PPA składa się z dwóch etapów: w pierwszym oceniamy scenariusze, w drugim – gotowe spektakle.

Do 17 listopada 2023 r. czekamy na scenariusze spektakli offowych. Spośród nadesłanych propozycji wybieramy do realizacji najciekawsze propozycje, a ich twórcy otrzymują wsparcie organizacyjne i finansowe (12 tysięcy złotych brutto).

W marcu 2024, podczas festiwalu, publiczność i jury ogląda gotowe spektakle i nagradza wybrane przedstawienia. Werdykt ogłaszamy podczas Koncertu Finałowego PPA.

 

Nagrody

W pierwszym etapie nagrodą jest zakwalifikowanie scenariusza do realizacji oraz pomoc finansowa i organizacyjna w produkcji spektaklu.

W drugim etapie główną nagrodą jest Tukan Off i 10 tysięcy złotych. Jest też Tukan Publiczności Off – nagroda widzów PPA. Zdarzają się także wyróżnienia.

 

Jak wysłać zgłoszenie?

Na scenariusze i wypełnione formularze zgłoszeniowe czekamy do dnia 17 listopada 2023 r.

Można je dostarczyć:
• osobiście albo pocztą na adres: Teatr Muzyczny Capitol, ul. Piłsudskiego 67, 50-019 Wrocław
• mailem na adres: [email protected]
w każdym przypadku z dopiskiem „Nurt Off 44. PPA”

Regulamin konkursu i wszystkie niezbędne formularze można pobrać stąd: https://teatrcapitol.app.box.com/s/1dd6hxvdiljahbtvb7q0mu0zxoxuyvcy

Na zdjęciu: Łukasz Duda, reżyser spektaklu „Debil/i_stu_las”. Spektakl jeleniogórskiego Teatru Odnalezionego i Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa, został nagrodzony Tukanem Off i Tukanem Off Publiczności podczas tegorocznego 43. PPA.

Fot. z rozdania nagród: Łukasz Giza

Font Resize
Ustawienia kolorów