fbpx

Dotacje

44. Przegląd Piosenki Aktorskiej

Informacja o finansowaniu lub dofinansowaniu zadania z budżetu państwa lub z państwowych funduszy celowych; rodzaj dotacji budżetowej lub nazwa programu lub funduszu:
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego, w ramach programu Muzyka, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.

Nazwa zadania:
44. Przegląd Piosenki Aktorskiej

Wartość finansowania lub dofinansowania i całkowitą wartość zadania:
wartość dofinansowania 100 000 zł, całkowita wartość zadania 2 819 210 zł

Opis zadania:

44. edycja Przeglądu Piosenki Aktorskiej – unikalne przedsięwzięcie na artystycznej mapie Polski. 10 festiwalowych dni kilkadziesiąt niezwykłych wydarzeń, które przyciągają tysiące wiernych fanów, ale także nową publiczność. Co roku do Wrocławia przybywają gwiazdy światowej awangardy muzycznej i najwybitniejsi polscy artyści teatru i piosenki. Prócz wieńczących festiwal koncertów galowego i finałowego, ważnym wydarzeniem są też Konkursy: Aktorskiej Interpretacji Piosenki i OFF, które sprowadzają do Wrocławia młodych, utalentowanych twórców i wykonawców.

44. Przegląd Piosenki Aktorskiej dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego, w ramach programu Muzyka, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.

Font Resize
Ustawienia kolorów