fbpx

Impro-Musical: ”………………………..”

miejsce: Teatr Muzyczny Capitol, Scena Ciśnień, ul. Piłsudskiego 67
data: 24 marca 2023 (piątek), godz. 18:00, 20:30
czas: 1 godz. 15 min bez przerwy
bilety: 50 zł

Premiera improwizowanego musicalu z udziałem aktorek i aktorów Capitolu i Improkracji


Trener improwizacji oraz przygotowanie zespołu aktorskiego: Artur Jóskowiak
Trenerka piosenek improwizowanych: Anna Wojtkowiak-Williams
Kierownictwo muzyczne: Jakub Tarka
Przygotowanie choreograficzne: Barbara Olech
Przygotowanie wokalne: Magdalena Zawartko

Obsada
18:00
Helena Sujecka, Agnieszka Oryńska-Lesicka, Joanna Jóskowiak, Natalia Cyran, Krzysztof Suszek, Tomasz Leszczyński, Piotr Zdebski, Artur Jóskowiak
20:30
Katarzyna Pietruska, Justyna Antoniak, Anna Wojtkowiak-Williams, Natalia Cyran, Michał Gruz, Tomasz Marcinko, Albert Pyśk, Rafał Derkacz

Jakub Tarka – keyboard
Wojciech Kors – gitara basowa
Marcin Urszulak – perkusja

Impro-Musical: ”………………………..”  to żywiołowa komedia, improwizowane piosenki, świetna zabawa z widzami. To szansa na zobaczenie na żywo całego procesu twórczego od samego początku, od pierwszej myśli, do ostatecznego efektu – dialogów i scen.

Puste miejsce w tytule jest zaproszeniem publiczności do współtworzenia spektaklu. Zagramy według sugestii i życzeń widzów, i to także widzowie, po obejrzeniu przedstawienia, nadadzą mu tytuł.

Wszystkie sceny grane będą bez scenariusza, bez wcześniejszych przygotowań postaci. Będzie to spektakl komediowy i bardzo dynamiczny – improwizowane będą także piosenki: muzyka i tekst.

Wszystko, co zobaczą widzowie, każdego wieczoru będzie inne, zagrane jednocześnie pierwszy i ostatni raz. Improwizowanych scen nie da się bowiem powtórzyć.


Teatr Improwizacji Improkracja to jeden z najstarszych teatrów improv w Polsce. Gra we Wrocławiu od ponad 12 lat, na stałe wpisała się w komediowy repertuar teatralny miasta. Od 2019 roku współpracuje z Teatrem Muzycznym Capitol, tworząc cykl Mów coś, śpiewaj! prezentowany na Scenie Ciśnień.

#improkracja #impro #tmcapitol #teatrcapitol

Font Resize
Ustawienia kolorów