fbpx

Koncerty Galowe w Kinie Nowe Horyzonty!

Wspólnie z Kinem Nowe Horyzonty przygotowaliśmy niespodziankę filmową: projekcje naszych dwóch Gal, które będzie można zobaczyć na ekranach Kina Nowe Horyzonty.

Już 21 lutego zaprosimy na silne przeżycie rozrywkowo-historyczne – „Budorigum, czyli amerykańscy naukowcy o polskim Wrocławiu”, rejestrację Koncertu Galowego 37. PPA, przygotowanego przez Formację Chłopięcą Legitymacje: Konrada Imielę, Cezarego Studniaka i Sambora Dudzińskiego.

A 20 marca, podczas 44. PPA, towarzyszyć nam będą równie mocne emocje związane z ubiegłoroczną Galą – „Niech będzie Pogodno” w reżyserii Marcina Libera. Ten wyjątkowy koncert poświęcony Jackowi „Budyniowi” Szymkiewiczowi, zmarłemu liderowi zespołu „Pogodno”, trafił, podobnie jak „Budorigum”, na płytę DVD i wkrótce będzie w sprzedaży.

Obydwie projekcje zaczną się o godz. 18.00, a towarzyszyć im będą spotkania z twórcami i bohaterami Gal. 21 lutego gośćmi będą: Cezi Studniak, Sambor Dudziński, Konrad Imiela i Bartosz Picher, a 20 marca spotkają się z widzkami/widzami m.in.: Ralph Kaminski, Marcin Macuk, Marcin Liber i Cezi Studniak. Spotkania  poprowadzi Jan Pelczar.

Po bilety w cenie 25 zł i 21 zł (ulgowy – z Kartą Klubu Przyjaciół Kina NH) zapraszamy do Kina Nowe Horyzonty, są dostępne w kasach KNH i na kinonh.pl

Na zdjęciu: Agnieszka Dygant w Gali 37. PPA

Fot. Łukasz Giza

Font Resize
Ustawienia kolorów